بیمه های اشخاص۱ min read

توسط : y.servati تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ دسته بندی : مدبران امین

معرفی بیمه های اشخاص

بیمه های اشخاص یکی از انواع خدماتی است که مدبران امین برای مدیریت خطرات پیشرو پیشنهاد می دهد. این بیمه شامل پوشش‌هایی برای جبران توقف درآمد بیمه شده است. این توقف در درآمد می تواند در اثر حوادث منجر به مرگ یا نقص عضو و از کار افتادگی به وجود آمده باشد. همچنین بیمه اشخاص برای پیشگیری از بیماری و کمک به درمان شخص برای ادامه زندگی و یا تامین خاطر است؛
بیمه اشخاص به سه گروه کلی تقسیم می شوند:

  • بیمه درمان. در بیمه درمان ، بیمه‌گر متعهد می‌شود که کلیه‌ هزینه‌های‌ درمانی‌ و بیمارستانی‌ هریک‌ از بیمه‌شدگان‌ که ‌براساس‌ شرایط قرارداد و با رعایت‌ فرانشیز توافق‌ شده‌ قابل‌ پرداخت‌ می‌باشد را جبران نماید.

  • بیمه عمر. از دیدگاه حقوقی، قراردادی است که به موجب آن بیمه‌گر در مقابل دریافت حق‌بیمه از بیمه‌گذار متعهد می‌شود در صورت فوت و یا حیات بیمه‌شده در زمان معینی مبلغی به عنوان سرمایه و یا مستمری به استفاده‌کننده (بیمه‌گذار یا شخص ثالث) تعیین شده از طرف او و یا وراث قانونی بپردازد.

  • بیمه حوادث. موضوع آن سانحه وحادثه‌ای است که می‌تواند منجر به فوت، نقص عضو و از کار افتادگی دائم کلی و یا جزئی، از کارافتادگی موقت، جراحت و صدمات بدنی و هزینه های پزشکی گردد. 

 

 

 

برای خرید بیمه نامه مورد نظر خود کلیک کنید.