بیمه و هزینه های تست تشخیص کرونا۲ min read

توسط : hoseynpoor تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۹ دسته بندی : وبلاگ

کرونا در روز های اخیر شیوع بیشتری داشته و افراد بیشتری مبتلایان شده اند. به طوریکه خبرهای مختلفی درباره آمار مبتلایان به گوش می رسد. بنابراین احتمال ابتلای افراد نیز افزایش می یابد و این قضیه نگرانی های زیادی به دنبال خواهد داشت. هر عطسه یا سرفه ای از جانب اطرافیان شک ابتلا به کرونا را تشدید می کند. از طرفی خطرات و عوارض این بیماری نگرانی های بیشتری برای افراد به همراه دارد. در این مواقع بیشتر افراد سراغ تست تشخیص بیماری کرونا می روند تا خیال خود را راحت کنند و شکی را که همچون خوره به جان آدم می افتد به یقین تبدیل کنند. اگر چه میزان دقت روش های مختلف ارائه شده برای تست کرونا با حرف و حدیث هایی همراه بوده، اما همچنان خدمات لازم برای آنها انجام می شود و با استقبال خوبی مواجه شده اند. این تست ها کاربرد، دقت و هزینه متفاوتی دارند. شاید آنچه که بیش از همه جلب توجه می کند هزینه آنها است. تست PCR که مرسوم ترین نوع آن است و عده زیادی آن را تنها تست مختص کرونا می دانند، با تعرفه دولتی ۴۹۸ هراز تومان انجام می شود. البته مبالغ بیشتری نیز در بیمارستان های مختلف دیده شده است.

شاید مایل به مطالعه باشید:

تست PCR کرونا چیست
تست PCR چیست؟ کلیک کنید.

قطع به یقین امکان انجام این تست با توجه به قیمت اعلام شده برای اکثر خانواده ها و افراد ممکن نیست. لذا افرادی که بیمه مکمل درمان دارند، پرداخت این هزینه ها از جانب بیمه را انتظار دارند. به همین دلیل بیمه های درمان تکمیلی پس از کسر فرانشیز با شرط مثبت بودن تست کرونا هزینه آن را می پردازند. در واقع اگر تست PCR منفی باشد بیمه هیچ هزینه ای پرداخت نمی کند. لازم به ذکر است، بقیه روش هایی که با نام تست کرونا انجام می شوند نظیر آزمایش های مروبط به خون، در صورتی که جز تعهدات قراردادی شرکت بیمه باشند بنا به سقف پوشش و سایر شرایط از جانب بیمه تامین می شوند.

بنابراین برای تامین هزینه تست PCR از جانب بیمه حتما باید بیمه درمان و بیمه درمان تکمیلی داشته باشید.

چگونه بیمه درمان خود را تهیه کنیم؟

 • مشاوره

  قبل از هر اقدامی با کارشناسان بیمه مدبران امین رایگان مشورت نمایید. برای خرید عجله نکنید. شما می توانید آنلاین با کارشناسان ما صحبت کنید، با شماره های ۰۲۱۸۸۰۵۰۱۹۴ - ۰۲۱۸۸۰۵۰۱۹۴ تماس بگیرید یا فرم تماس را از قسمت "ارتباط با ما" تکمیل نمایید و منتظر تماس ما باشید

 • مراجعه به بیمه بات

  پس از مشاوره کافی به وب سایت فروش بیمه شرکت مدبران امین (بیمه بات) مراجعه کنید

 • تکمیل فرم

  مراحل تکمیل فرم های مورد نیاز را به صورت آنلاین در هر مکان و زمان انجام دهید

 • پرداخت هزینه

  هزینه خرید بیمه را پرداخت و بیمه خود را دریافت نمایید


چرا بیمه بات؟

 • همیشه در دسترس بيمه مسئوليت مدني شركت هاي مسافرتي همیشه در دسترس
 • مشاوره مشاوره آنلاین، رایگان و صادقانه
 • تجربه با تجربه

bimebot همیشه و همه جا در دسترس است. نیازی به طی مسیر یا مراجعه در بازه زمانی خاص نیست. هر زمان اراده کنید می توانید بیمه خود را خریداری نمایید.

مشاورین bimebot به صورت آنلاین، بدون پرداخت هزینه و بدون جانبداری پاسخگوی سوالات و راهنمای شما خواهند بود. تماس با ما

bimebot از حضور متخصصان با تجربه بهره برده و سابقه طولانی در ارائه بیمه های مسئولیت پزشکی دارد. تعداد زیادی از اعضای کادر درمانی از خدمات مدبران استفاده می کنند.

 • مقرون به صرفه مقرون به صرفه
 • خرید آسان خرید آسان
 • حساب کاربری شخصی حساب کاربری شخصی
 • پرداخت آنلاین پرداخت آنلاین
ارتباط مستمر با شرکت های بیمه باعث ارائه تخفیفات ویژه به بیمه گذاران هنگام خرید بیمه می شود. لذا خرید بیمه برای بیمه گذاران کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.
خرید آسان با bimebot معنا شده است. با سه حرکت بیمه مسئولیت خود را خریداری نمایید. ورود به بیمه بات، تکمیل اطلاعات و پرداخت هزینه.
در bimebot حساب کاربری شخصی دارید، پس می توانید بیمه نامه های خود را مدیریت نمایید. بنابراین دیگر درگیر کاغذ بازی و نگران مفقود شدن مدارک نخواهید شد.
با bimebot دیگر نگران صف طولانی پرداخت با فیش واریز نباشید. بیمه بات امکان پرداخت آنلاین هزینه ها را فراهم کرده کرده است. به این ترتیب علاوه بر صرفه جویی در زمان امنیت پرداخت نیز تامین شده است.

مطالب مرتبط