کرونا، هزینه های درمان و بیمه۲ min read

توسط : hoseynpoor تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۹ دسته بندی : وبلاگ

تقریبا ۹ ماه از حضور مهمان ناخوانده ای که دنیا را تحت تاثیر قرار داده می گذرد. کرونا جهانی را متحول کرده است. تعداد بسیاری را به کام مرگ برده، تعداد بیشماری را مبتلا کرده و در کمین سارین است. شیوه مبارزه با کرونا آسان است. دوری کنید. از اجتماع دوری کنید. درخانه بمانید و قرنطینه شوید تا سالم بمانید. اما با این اوضاع اقتصادی کمتر کسی توان چنین کاری دارد. بنابراین به ناچار مجبور به حضور در اجتماع هستیم. بنابراین می رسیم به پروتکل های اجتماعی. ماسک بزنید، دستهایتان را بشویید و فاصله اجتماعی را رعایت کنید. این عالی است. اما کامل نیست. به همین خاطر افراد زیادی مبتلا شده اند و درگیر دوره درمان هستند. هزینه های درمان کرونا بسته به خصوصی یا دولتی بودن مرکز درمانی و طول درمان که معمولا بین ۱۴ روز تا یک ماه است، بین ۳ تا ۲۰ میلیون تومان می باشد. لذا با توجه به بالا بودن هزینه های درمان، بیمه مرکزی کلیه شرکت های بیمه را به پرداخت خسارات ناشی از درمان کرونا به بیماران کرونایی  ملزم کرده است. بنابراین اگر بیمار مبتلا به کرونا بیمه درمان داشته باشد، هزینه های درمان وی با کسر فرانشیز از سوی شرکت بیمه پرداخت خواهد شد.

شاید مایل به مطالعه باشید:

تست PCR کرونا چیست
آیا بیمه هزینه تست های کرونا را می دهد؟

چگونه بیمه درمان خود را تهیه کنیم؟

 • مشاوره

  قبل از هر اقدامی با کارشناسان بیمه مدبران امین رایگان مشورت نمایید. برای خرید عجله نکنید. شما می توانید آنلاین با کارشناسان ما صحبت کنید، با شماره های ۰۲۱۸۸۰۵۰۱۹۴ - ۰۲۱۸۸۰۵۰۱۹۴ تماس بگیرید یا فرم تماس را از قسمت "ارتباط با ما" تکمیل نمایید و منتظر تماس ما باشید

 • مراجعه به بیمه بات

  پس از مشاوره کافی به وب سایت فروش بیمه شرکت مدبران امین (بیمه بات) مراجعه کنید

 • تکمیل فرم

  مراحل تکمیل فرم های مورد نیاز را به صورت آنلاین در هر مکان و زمان انجام دهید

 • پرداخت هزینه

  هزینه خرید بیمه را پرداخت و بیمه خود را دریافت نمایید


چرا بیمه بات؟

 • همیشه در دسترس بيمه مسئوليت مدني شركت هاي مسافرتي همیشه در دسترس
 • مشاوره مشاوره آنلاین، رایگان و صادقانه
 • تجربه با تجربه

bimebot همیشه و همه جا در دسترس است. نیازی به طی مسیر یا مراجعه در بازه زمانی خاص نیست. هر زمان اراده کنید می توانید بیمه خود را خریداری نمایید.

مشاورین bimebot به صورت آنلاین، بدون پرداخت هزینه و بدون جانبداری پاسخگوی سوالات و راهنمای شما خواهند بود. تماس با ما

bimebot از حضور متخصصان با تجربه بهره برده و سابقه طولانی در ارائه بیمه های مسئولیت پزشکی دارد. تعداد زیادی از اعضای کادر درمانی از خدمات مدبران استفاده می کنند.

 • مقرون به صرفه مقرون به صرفه
 • خرید آسان خرید آسان
 • حساب کاربری شخصی حساب کاربری شخصی
 • پرداخت آنلاین پرداخت آنلاین
ارتباط مستمر با شرکت های بیمه باعث ارائه تخفیفات ویژه به بیمه گذاران هنگام خرید بیمه می شود. لذا خرید بیمه برای بیمه گذاران کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.
خرید آسان با bimebot معنا شده است. با سه حرکت بیمه مسئولیت خود را خریداری نمایید. ورود به بیمه بات، تکمیل اطلاعات و پرداخت هزینه.
در bimebot حساب کاربری شخصی دارید، پس می توانید بیمه نامه های خود را مدیریت نمایید. بنابراین دیگر درگیر کاغذ بازی و نگران مفقود شدن مدارک نخواهید شد.
با bimebot دیگر نگران صف طولانی پرداخت با فیش واریز نباشید. بیمه بات امکان پرداخت آنلاین هزینه ها را فراهم کرده کرده است. به این ترتیب علاوه بر صرفه جویی در زمان امنیت پرداخت نیز تامین شده است.

مطالب مرتبط

بیمه اتومبیل
خودرو؛ کالای مصرفی یا سرمایه؟
بیمه درمان
هزینه های بالای بهداشت و درمان؛ مشکلات و راه حل ها