بیمه های مسئولیت

توسط : y.servati تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۶ دسته بندی : بیمه مسئولیت, مدیریت ریسک

چرا به بیمه مسئولیت احتیاج داریم ؟

بر اساس ماده یک قانون مسئولیت مدنی ایران (مصوب ۱۳۳۹ ) ” هر کس در نتیجه بی احتیاطی، به جان یا سلامتی یا مال افراد دیگر لطمه ای وارد نماید و موجب ضرر مادی دیگری شود مسئول جبران خسارت ناشی از عمل خود می باشد”

چرا به بیمه مسئولیت احتیاج داریم ؟ با توجه به خطرات و حوادث ناشی از فعالیت افراد که ممکن است بر اساس قانون فوق در برابر دیگران مسئول مدنی شناخته شوند، مناسب ترین راه برای جبران چنین خسارت هایی بیمه مسئولیت است که با پرداخت مبلغ اندکی ( حق بیمه ) آرامش و امنیت حرفه ای را برای فعالان اقتصادی شاغل در کارهای ساختمانی ، خدماتی ، صنعتی ، تولیدی و عمرانی به ارمغان می آورد.

بیمه مسئولیت شامل انواع زیر است. برای اطلاع بیشتر می توانید آنها را مطالعه کرده یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم زیر در خبرنامه ما مشترک شوید تا آخرین اخبار این حوزه برای شما ایمیل شود.

Avatar

بيمه مسئوليت مدنی كارفرما در قبال كاركنان

بيمه مسئوليت مدنی كارفرما در كاركنان ، یکی از انواع بیمه های است، که برای تامین کارفرامایان در مقابل هزینه های پرسنل در نظر گرفته شده است.

Avatar

بيمه مسئوليت مدني سازندگان ابنیه در قبال اشخاص ثالث

گاهي در طول انجام عمليات ساختماني خسارت مالي و صدمات جسماني به اشخاص ثالث وارد مي آيد كه ناشي از ...

Avatar

بيمه مسئوليت مدني حرفه اي پزشكان و پيراپزشكان

بيمه مسئوليت مدني حرفه اي پزشكان و پيراپزشكان که یکی از انواع بیمه های مسئولیت است، برای حمایت و پشتیبانی از پزشکان و همراهان آن ها در برابر اشتب...

Avatar

بيمه مسئوليت مدني شركت هاي مسافرتي

در صورت وقوع حادثه برای یکی از مسافران تورهای مسافرتی، خسارات آن بر عهده صاحبان آژانس مسافرتی خواهد بود. بیمه نامه مسئولیت آژانس‌های مسافرتی‌ (ویژه تورهای سیاحتی- زیارتی ...

Avatar

بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین طراح، محاسب، مجری و ناظر ساختمانی

بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین طراح، محاسب، مجری و ناظر ساختمانی که یکی از انواع بیمه های مسئولیت است، برای ...